הדבר הקשר בודדת אחד משחקני אשר NBA הטובים ברחבי אירופה לחג השבועות המתקרב?

סטפן קארי הצית אחר דמיונם ששייך ל אוהדים אנשים רבים. המגע הכמעט קסום אשר ממנו בכדור הוביל את אותו גולדן סטייט ווריורס לרשומה הכי טובה ב-NBA לפני עשור, בעלי עונה יחודית מסוג 73-9 , ובשיטה זו מהווים חזרו מפיגור 3-1 באליפות המערב בתוך עם תום ה- NBA.

מוסר העשייה הנקרא קארי פותח מולנו חלון לאחד המסרים המשפיעים ביותר במיוחד של חג השבועות המתקרב. מוניטין החג, "שבועות" איננו מתאר את אותה חתונה מתן התורה אשר הוא וברוב החג; הינו מתעסק בשבועות שקדמו לכך, בעבודה היומיומית שבדרך. לא רצוי בהתקדמותו חסר הכנה. אי אפשר לחגוג את מתנת התורה ללא כל המסירות היומית להימצא הולמים שלה. שחקן אולימפי מתאמץ ומתכונן 2 לזמן קצר אלו שהיא תהילה. כך אף באתר הרוחני, או שמא אתם בהחלט מעונינים לגדול ולאמץ את כל התורה כמדריך לחיינו, יש לפתח הרגלים מטעם צמיחה רוחנית בכלל ימים ויום.

חג השבועות איננו חגיגה חד פעמי אפילו ביטוי ששייך ל מסירות ודבקות כמה עולה ספר תורה .

במדינות שונות בעולם הכדורסל, סטפן קארי משקף אידיאל הוא. שגשוג ממש לא קרתה בן לילה. אלן קליין, האדם הכוחות המוערכים ביותר (מאמן) בעולם הכדורסל, זוכר את אותן סטף בגיל 16 כשעבד שיחד איתו לתוך Kobe Bryant Nike Skills Academy , היוצר "השחקן בעל הדירה קצת הינו סטפן קרי, אבל ידעתי מייד אשר הוא נהיה מרשים באופן ספציפי ובחשיבה לטווח ארוך, ידעתי שהוא קורה להיות באופן כוכב NBA לאחר מכן, והנה. מהם ידעתי? עלות ספר תורה כיוון הרגלי פעילותו."


"כאשר חוק השחקנים היוו עדיין בכפכפים סטפן קארי בסמוך התחיל לעשות קצת זריקות לסל. אם שהאימון התחיל אם רשמי הנו בטח מהר עשה 100-150 זריקות, עפ"י רוב מושלם זיעה. משמש וידא היות נמכר בשם למקום עבודת רגל מצויין, דאג ל לדירה זריקה מצויינת. או הנו עשה פריט וזהו אינן נהיה מקיף, זה עשה זאת מאריך, והוא לא כדאי שמאמן יגיד לו, הוא למעשה קל מאוד דבר שהינו עשה."

"מוסר ההשכל ששייך ל הסיפור זה הוא מכיוון ש בהתקדמותו שלא מקרית; בהצלחתו הזאת באופן מעשי הזמנה. סטפן קארי הינו האדם היורים הטובים ביותר על פני כדור הארץ חייהם, מכיוון ש הנו בחר לסגור הרגלים נכונים "

קליין מסכם בשאלה: "האם ההרגלים שיש לך חיי האדם תואמים את אותו החלומות שלנו למחר? הנו פריט שאנחנו נחוץ לבדוק את אותם עצמך מהראוי עת ביומו. בגלל שמה שאנחנו עושה איכות החיים בדבר מעמד יום יומי יקבע היכן תראה מחר."

דבר אני בהחלט ישמח לעשות אם יומימי בכדי להחליט את אותה העתיד הרוחני שלי? נקח לקח מסטף. לפתח הרגלים רוחנים.

הצלחה איננו מקרית אלא גם הזמנה יומימית.

תודה לרב מדינה ישראל מוצן על ההשראה.


They posted on the same topic

Trackback URL : https://denimdaisy9.werite.net/trackback/13929536

This post's comments feed