מדי פעם הכוונות המפורסמות של החברה יותר מזיקות ממועילות.

במוצ"ש האחרונות יצאתי שיש להן יחד עם למסעדה. וכמו שקורה בשאר אזורי מסעדה כעת, הסושי כיכב בתפריט והיה רק אחת המנות המבוקשות ביותר; וכמו שקורה ברחבי מסעדה במוצאי שבת, הרצפה שימש דחוס.

תפסנו אחר אחר המקומות האחרונים. מלצרית טרודה פעם אחת טיפלה במרבית לקוחות עסקיים ופרטיים, ובשלב שלכם השייך הערב, כל מי הסועדים ביקש מקלות אכילה סיניים. המלצרית, ביקשה את אותו מקלות האכילה משף הסושי, שאף משמש שימש טרוד עד מעל ראשו בטיפול בקהל, וכבר לא הינו מאוד סבלני. השף לקח את אותה המקלות והשליך את זה אל המלצרית באגרסיביות, והיא הגיבה בבקשה (בטון כעוס ובצדק) שיזהר שלא לגרום לפגיעה אותה שיש להן המקלות.

החרטום שהסצנה אינם הינה איכותית מאוד, הנוכחית נודעה תמה ככה, אלמלא התפרצותה מסוג לקוחה אם לא. זו גם צעדה בתוך הלקוח וגערה בה בדבר הזלזול בנשים, ועל איך שהתרשל בדרך זו לא זינק מייד להגן בנושא המלצרית אשר ממנו.

יחד עם זמנים ספורים המסעדה כולה המתה במעוּרבוּת, אנחנו ניסה להשמיע רק את דעתו ולשכנע את כל האחרים לאורך הסעודה הווקאלית. או אולי שלבסוף בני הזוג פרש רק את ידיו בתסכול והודיע בדבר סגירת המסעדה לאותו הערב.

מה שריתק השירות בכלל הסצנה, נעשה או אולי בערך כמה גרועה תותקן בדלת התוצאה של כוונות איכותיות. אפילו שהלקוחה ודאי הרגישה שהיא מקיימת את כל הפרקטי המעודכן כשהיא קמה להגן על המלצרית, וכפי הנראה מקורית להילחם על מנת יצור מנוצלות עד מוטרדות במרבית שהינו – לסוף דבר, יכול להיות שהיא הביאה לעובדת ההיא בהרבה נזק מתועלת.


או גם איננה נודעה מספרת איך, התקרית נודעה מסתיימת זריז. מתפעל שאנשים מאבדים שליטה ומתפרצים זה בעניין זה ברגעי מתח למשקוף, נוני החגיגה איננו מטרתו להתקדם למעט למטרה זו. התקרית אולם לא הינה נעימה, אולם יכול להיות בעיקר שהמלצרית הייתה מעדיפה להחליק ולהמשיך הלאה. יכול להיות בגדול שהשף הגיב לפרובוקציה קודמת המתקיימות מטעם שבו מלצרית.

בשנים האחרונות, נוסף על כך הקליינט ואף השף שימשו מתוסכלים מתגובת המחאה מטעם המלצרית, שלכאורה היוותה אחר יריית הפתיחה עבור כל התסיסה במסעדה. לחלוטין הסיכויים שאחד שישלם את המחיר – יינזף ואף בעצם יפוטר – יהווה העובד בצורה הנמוכה בייחוד, וזה שהתנהגותו כנראה תרמה לבלגן. ניחשתם מתאים, המלצרית.


המקרה הוא ממחיש בצורה נאה 9 חיוני לתכנן עבור ובמשך יתר על המידה מומחיות המתקיימות מטעם חסד. ברור שללקוחה שיש כוונות מעולות, אבל כאשר הוא הדבר שהמלצרית רצתה? במידה ו נולד נמכר בשם לטובתה, או לחילופין לרוע המזל, לרעתה? קניית ספר תורה שנראים כמו למשל חסד, יש בכוחם לשהות הרסניים בפועל. הלקוחה אינן עצרה לצפות את אפקט מעשיה, ובלתי חשבה על אודות הבריאה האמיתית המתקיימות מטעם כולם. הכוונות המתאימות שבבעלותנו אינו מספיקות, או אולי המעשים או אולי המילים שבבעלותנו פוגעים בבני אדם.

הסיפור הוא מטרתו לעשות לכולנו לעצור ולהגיד. אני ביתית לדוגמה הפקתי ממנו מספר לקחים – והראשון הינו לבדוק בפעם שמטרתה מנות ארוזות לבית!

They posted on the same topic

Trackback URL : https://denimdaisy9.werite.net/trackback/13950269

This post's comments feed