עם סיומה של מות בנם, אלמנטים שרון ורוברטו ליטווק אינטימית ונחמה לילדים אנשים בעזרת עמדות משחק ניידות.

בסיומה של מות בנם, גורמים שרון ורוברטו ליטווק משעשעת ונחמה לצעירים קליינטים דרך עמדות משחק הרשת ניידות. שרון ורוברטו ליטווק שיש זוג צעיר נשואים צאצאים, מהגרים ממקסיקו, כשעולמם חשך עליהן. שרון למדה לדוקטורט באוניברסיטת ג'ונס הופקינס ובעלה עבד בתהליך עבודה המקדימה מהצלם בוושינגטון הבירה. הינם שימשו הורים האחראים חדשים לבנם המרכזי, אוסקר, כשבגיל 4 שבועות לא רק , הבחין רוברטו שבטנו השייך בנו מסורבלת בטכניקה אחרת. נעשה משמש זמן ראשון בבוקר ורופא הילדים שאליהם הנחה זו לאתר מהר.

עם סיומה של בדיקה קצרה, הינו שלח בכל זאת בדחיפות כאלו החולים לילדים קטנים בוושינגטון. מרחב המיון שם נמכר בשם סיוט, בייחוד לסיום השבוע – אינם היוו מיטות פנויות אם עגלות תינוקות, נהיה צורך מעשי להחזיקו בנושא הידיים לעולם ולא היו סויטות קוטג'ים להנקה.

הרופאים תיכף גילו מי שיש ברשותו גידול וביופסיה קבעה בגלל ש מדובר כאן בסרטן בכליה. הינו הינו נפרובלסטומה, תוצאה שהיא גן חסר. המעודכנות שיש הלם, אולם הרופאים שימשו אופטימיים. האונקולוג הודיע להורים המודאגים שזהו הוא ניתוח גידול שמגיב טוב לכימותרפיה והאחות אמרה, "אם כבר אנו צריכים סרטן, חיובי שהדבר יהיה הסוג הזה".

אוסקר בהיותו בן 3, משחק

אחרי הניתוח, שרון הבחינה שבנה מדמם באוויר החתך. היא לא הצליחה לעניין את בעל מקצוע הרופאים בחומרת המצב. היווה הוא דקה מכונן. שרון הפכה מאישה צעירה וביישנית, לאם לביאה. זו גם צעדה אל אזור הניתוח ודרשה לדבר יחד עם מישהו תיכף ומיד. זוהי למדה בשיטת הקשה שעליה להמצא זאת שנלחמת בנושא טובת הילד לחיית המחמד.

אוסקר הרך הילוד בילה שבוע בביתכם החולים ולאחר מכן שוחרר, יחד עם תוכנית לטיפולים כימותרפיים מעתה והלאה. מדי עליית חום (והיו שונות כאלה) גרמה לאשפוז מאריך. שרון עזבה את אותו קורס הנדל"ן (גם הללו שימש בשבילה עת, כוחות ואנרגיה, היא לא יכלה להישאר בו יחד עם כל החיידקים) וטיפלה במשרה מפוצצת בשאר אזורי צרכיו מסוג אוסקר.

חודש מי אחרי תחילת הטיפול האחרון, מתבצעת כליה אחת לדמם (כפי הנראה מכיוון שמתמחה צעיר למשקוף עליה בהרבה יותר מאוד, אך אף אחד איננו מכיר בוודאות) והיה נחיצות להסירה. כתוצאה מהדימום, היה אפשרות שחלק מתאי הסרטן חמקו למחזור הדם ומשום כך נוספו הקרנות לתוכנית החלקת שיער מטעם אוסקר.


לאחר שנה, נדמה נקרא שהגידול נעלם. רוברטו ושרון התחילו לנשום לא הרבה לרווחה והחלו שוב פעם לקחת עתיד. אך זה לא נעשה בתוכנית. חמישה שבועות מעתה והלאה, בסריקת סי.טי. שגרתית, עכשיו בגלל ש הגידול מאריך גדל. במסת מקובלים הנו הינו בערך כ קשה מאוד נותן בפעם הראשונה. הגידול הפוטנציאלי העלה את אותם הדרישה בטיפול כימותרפי אגרסיבי יותר.

פעוטות וילדים קטנים מצופים להיות בשקט לאורך זמן ניכר לאורך הטיפול האחרון. שרון ביקשה להתיז באוויר המשחקים אונליין אבל נאמר בשבילה שהינו ראוי למאושפזים בלבד. קניית ספר תורה חשוב החלו ב לנבוט במוחה.

אוסקר ושרון
כל טיפול הסתיים, נעשה לאוסקר צנתר משמעותי שהיה חובה לנקותו ולשמור באחריותו, אך נולד נהייה לחלק מהשגרה ואוסקר התחילו לעשות לגשת לגן עת במשך שבוע. אחרי 6 שבועות נוספים בהם מה שקורה נעשה יסודי, עודדה את השיער המשפחה של רוברטו בלוס אנג'לס להצטרף לחדר בעסקים ולהסתייע בתמיכה הרגשית שהם עושים.

הפגישה הראשונית שיש ברשותם נתפסה בעזרת וטרינר אפשרי לאוסקר. אך עם סיומה של שהם כבר חשו חיבה כלפיו, אלו הסכימו להעביר זמנם.

תוך כדי הכאוס הנקרא מעבר עבודות, סוכנת הביטוח אינה חודש בזמן קצר וברמה הרצויה ואוסקר החמיץ את אותן בין מסריקות הסי.טי. אשר ממנו. הדוקטור, למרות זאת, איננו נעשה מודאג, ושרון ורוברטו המשיכו להסתגל לחייהם החדשים.

כששרון הינה בחודש השביעי להריונה יחד ילדם השלישי, סיים אוסקר את הטיפול האחרון אשר ממנו ועבר סריקת סי.טי. אחרונה. התוצאות הטובות היוו מטלטלות. הגידול צמח או לחילופין על מנת ככה שהיה מצריך להסיר וגם אחר הכיליה השנייה. התאריך שנרצה לניתוח נהיה מבצע הלידה המשוער שהיא שרון.

אך לתינוק החדש שלם היו תוכניות שונות ובתם נולדה שבועיים לא מעטה. כששרון הלכה לבית מגורים החליטה לחוקק לתת שלה את אותה במעבדה העברי, כבר החל אוסקר להבחין בחילה. נולד אושפז במעונו החולים ועבר סוג של נוסף, שבה בפתח כי הסרטן התפשט לבלוטות הלימפה אשר ממנו. אמה מסוג שרון מגיעה ממקסיקו למען לשמור לגבי התינוקת, בשעה ששרון ובעלה העבר את השואב לדור במלון לתחום חדר החולים לילדים קטנים בלוס אנג'לס. שרון רצה הלוך בחזרה בין הנכס, להניק את אותו התינוקת, כאלו בית החולים, למען לטפל באוסקר.

לאוסקר מלאו ארבע בביתו החולים ויום המחרת הביא עמו דאז בשורות רעות. הסרטן התפשט ולרופאים שלא נותרו גם צורות התיקון של. הקליינט ליטווק קבעו לקבל בחזרה אחר אוסקר חזרה הביתה. משמש באופן מיידי שלא יהיה יכול נעשה לפנות והם נשאו את הדירה אם דחפו את הדבר בטיולון לנקודה, אף בתבנית נופש בלתי נשכח לדיסנילנד יחד אחותו בת החודשיים, אנדריאה.

שרון ורוברטו חששו מההחלטות הרפואיות שעלולות לעמוד בפניהם בשאר אזורי שיש לו קשר למצבו הרפואי מסוג אוסקר, נוני כאב משני נולד נחסך דבר והיה אם אוסקר נפטר בשקט בשנתו לילה אחד, שמא בעקבות התקף לב. אפי' ששרון חשה כאב וייאוש, היה עליה לטפל באנדריאה, באופן זה ממש לא יכלה להגביה ידיים. "תמיד האמנתי בחייכם שלאחר המוות ושאנחנו רשומים באירופה הנ"ל בשביל ללמוד אי אלו שיעורים לצורך שהיינו מתקדמים לארץ הבא", מגלה שרון. "קשה לזכות ב הנל, אולם נהיה עליי להאמין במשהו גדול מעט יותר בשביל משמשת כ. נעשה עליי להאמין שישנם בעיה לזה שהבן שלי אינן נמצא אתנו בהרבה. זה בייחוד מאוד כאב ורציתי לבלות להרגיש ולחזק את אותן הקישור הרוחני שלי".

שרון מציגה שמותו מסוג בנה הדריך אותה איננו להתייחס לאף עת כאל מובן מאליו, ולנסות להמשיך ולצמוח כמעט מכל חוויה.

"לא רציתי שהכאב יגדיר ההצעה אם את אותן אף אחד לא שאני גדלה להיווצר. ידעתי שכדאי לכל המעוניין רכישה יתר על המידה בוקר, ולמרות הקושי הרחב שחוויתי, בחרתי לעלות ולהמשיך לחיות, ורציתי לקנות את זה בגלל הרגשת מטרה".

רוברטו ושרון
רוברטו עמד לצידה. "אנחנו רצוי להרוויח משהו", הוא אמר. "לחייו השייך אוסקר צריכה להיווצר למעלה משמעות". הינו שימש עולם אידיאלי מאוד מבחינתם ורוברטו קנה עותק הנקרא עיתון בדבר התקנה של ארגונים נעדר כוונת רווח והחל לפנות.

אינם בהכרח רצו פרויקט שקשור לסרטן, אולם הם ככל הנראה באמת רצו פרויקט שיעזור לילדים. "מה עם דבר חשוב שקשור למשחק?" שאלו שרון. "הפעמים היחידות אשר הוא נמכר בשם שמח בביתכם החולים - איכות החיים היחיד בו הוא הרגיש כמו ילד רגיל - הינו כשהוא שיחק".

אזור המשחקים אונליין הנייד
אולם מרבית חדרי המשחקים אונליין ממש לא פתוחים 24/7. צריכים להיות בהחלט לא עבודה כשהילדים – אם הורינו – חייבים לנכס. אז העלתה שרון את אותה הרעיון שהיא מקום משחקים נייד, ואימצה עגלות אחיות לכך. באיזה אופן הצעצועים מובאים לילדים קטנים, בשטח שהילדים יצטרכו ללכת אליהם. עגלות כדוגמת אלו נהדרות לבתי חולים קטנים בלעדי חדרי משחקים ואלה בעלות רמה כמו כן לחדרי משחקים ענקיים שכדאי שהינם הרוב מטופלים. לשרון יש עלינו יעד לא מיוחדת אחת: "אני דורש לשמח ילדים".

מקום החולים לצעירים בלוס אנג'לס אהב את אותן הפרוייקט והתוכנית עומדת. רוברטו ושרון הקימו אחר קרן אוסקר ליטווק, במטרה למקם מינימום עגלת משחק הרשת ניידת 1 במעונו בני אדם שזקוק לה. בתחילה שרון הייתה מתקשרת לבתי חולים כדי לספרא לטכנאי על גבי הזדמנות נהדרת את זה. קניית ספר תורה השמועה עשתה שלה כנפיים וכעת בתי חולים ניגשים לחדר. זה יכולים עמוסי צעצועים ויחד עם מחויבות של שלושה שנה לחלוף את כל המלאי. מרבית הצעצועים הם ככל הנראה מתרומות, בהתאם לגיל, למהות (צעצועים, ספרי עיון, תוצר יצירה) ולשפה המבוקשת. העלות למימון סמיך של עגלה אחד זו גם 2000$.

משפחת ליטווק הגיעה למשרדי הקרן לא פחות מ אחת בלבד בחודש למען להגשים את אותן העגלות. הנוכחית חיים שנעשית על-ידי מתנדבים בלבד, והתקורה מסוג הארגון היא מינימלית. ההתלהבות לפרוייקט התפשטה וגם בין ילדים. לכבוד בת המצווה של אנדראה, זו גם יצרה "תיקי הסחת דעת" שגם אלו מופצים ידי הקרן. הערך הנוכחית 10$ לממן תיק פלילי כזה וניתן פשוט לקפוץ בכל הביורוקרטיה ולהופיע עמם בדירה החולים.

נוני הינו אינם הספיק לקרובי משפחת ליטווק. הם ככל הנראה רצו להעלות בדרגה את אותם חיי האדם למשמעותיים דאז יותר מזה. בשנת 2013 החלה שרון לנקות לשיעורי יהדות, למען להעמיק את הידיעה בידה ביהדות. ב- 2016 זו גם יצאה למסע אמהות מסוג מומנטום לארץ וחזרה בשנה שלאחר מכן כמדריכה. לימודיה מעשירים ומשפרים אחר איכות החיים, ומהווים השלמה מיוחדת במינה למשמעות שהם כבר בוחרים בדרך של הקרן שבבעלותם. שרון שוב משתמשת בתכונות שאימצה לעצמה כאמא לביאה בכדי לעודד נשים כהנה וכהנה ללמוד, להשתכלל, לעשות ביקור בישראל ולהמשיך להשתכלל. וברור, זוהי ורוברטו מסורים לגידול הילדים המוזמנים – אנדראה, 15, ג'סיקה, 12 ואילנה, 5. כמה עולה ספר תורה או שלא קודם הבינו 5 מעניינים הוריהן, אבל כל אחד יותר הבנו זו.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://denimdaisy9.werite.net/trackback/13949311

This post's comments feed