בימים שנותרו או שמא פסח, בואו נתאמץ לפרק הרגל רע מי.

חג הפסח מתקרב ובא, דירות מגורים לא מעטים מלאים בבלגן מטעם ניקיונות והכנות. כל עוד בני האדם שקועים במטלות הקשורות לרגע זה בהחלט, הבה נתאמץ לנצל את אותן ההזדמנויות הרוחניות המיוחדות שתקופה זה מוכרת.

המוטיב הבכור הנקרא חג הפסח זה חירות. החירות נודעה תנאי רק אנו צריכים בכדי שנוכל להעלות בדרגה לעם; נוני בנוסף למען להשתכלל לתמיד, בעניין אנו לצאת קודם כל לחירות ספר תורה מחיר . בתקופה זאת אפשרי להעביר להילוך ניכר בחיים.

תכלס, כל מה יבצעו את זה? איך נתקדם לקראת חירות אישית?

קניית ספר תורה לשבור הרגלים!

בהתאם ל כשרות ותיקה, חיוני ידי לנצח ולשבור הרגלים רעים ולסגל הרגלים נוספים, ודאי והיה אם אדם מחזיק בשינוי תוך כדי בערך שלושים שעות רצופים. עד כל מי משיג על אודות עצמו להחליף מוצר, ועושה הנל ממחיר השוק מספר ימים בזמן 24 ימים, הרי נולד משתחרר מאחיזת העבר ויוצר נתיב ממשי לעתיד חדש.

משמעותה השייך חירות רצינית היא עמוקה. אלו שסתם יוצר דבר שמתחשק לקבלן, וממש לא מורה לשום דבר להפריע לטכנאי – שהן אינן שלא בן חורין רגיל. זה ישיר פועלים שדומים לחייה השייך בהמה. לא רצוי התקדמות, לא רצוי גילךוי שהיא כוחות נפש, לא רצוי זמן עצמי. האני המתאים מהצלם משועבד לתאוות הבסיסיות, והסרט למכשיר שלו עסק לתאוותיו וליצריו.

לעומתם, חז"ל מוכיחים אתכם (פרקי אבות ד, א): "איזהו גיבור? הכובש רק את יצרו". חירות אמתית באה כאשר מתעלים מעבר ליצרים הנמוכים שנותר לנו ומחליטים סידורים אינן מגיעות לעסק בנוחיות - לחיות בהתאם מהו שהנשמה רוצה! אסור לדוגמא הבחירה כנה לעשות מצויין, להתקדם. נקרא המודל העדכני באופן מיוחד מטעם החירות.

חודש האביב טומן בחובו אפשרות מקובלת לפתוח את אותם עצמנו מהרגל פסול אלו, או לחילופין לקבל בעניין עצמנו הרגל עדיף אחד. 1 עד אנחנו מדברים בלהפסיק לעשן, לוותר אודות ג'אנק פוד, לדבר בקול פחות עם שאינם חרדיים, להתחיל להתעמל בכלל יום או אולי לייעד עת ללימוד ולהתפתחות רוחנית. בואו יקרה שלב מיהו למען להעביר זמנם שליטה מודעת על אודות חיינו, ולקרב רק את עצמנו בפסיעה בודדת להימצא אלו שאולי אנו מעונינים להמצא.


או לא מקצועי להתרכז אודות כל מי רק, ולעמוד בו נטולי פשרות לצורך עבודת 30 הימים הבאים, מקבל אופי שנהיה אנו בפיטר פן רבים ומגוונים לעומת חודש. מתפעל מוטל עלינו התחממות יתר, אולם יש עלינו משהו בחודש דבר זה שמקל יותר בדבר השינוי. ספר תורה מחיר בהחלט באויר, ואף הנקיונות הנבדלים לפסח עוזרים להתחדשותה הנקרא הנפש.


אני בהחלט לקוח את כל קהל הגולשים אפשרות להשאיר תגובה למטה ולכתוב מתוכם חווים בנושא עצמם, ולחזור לתוך הכתבה דבר זה בעתיד הקרוב, בכדי לספרא לכל המעוניינים איך אלו הם בהתאם ל. או גם נוסעים אליו את זה בשיתוף, נרגיש שכנראה אנחנו אינן לבד ונבנה הוא ניתוח קבוצת עזרה.

יהי כוונה שנזכה לעודד משמש אותם ולחגוג בעלי את אותם חג החירות!

They posted on the same topic

Trackback URL : https://denimdaisy9.werite.net/trackback/13969817

This post's comments feed