לגלוש לכושר, גופני ורוחני.

עוד פעם, הבגדים שלא מאמירים עליי. באמת, בהחלט, בדיוק הללו שישבו עליי איכות לפני 3 ימים.

יש אפשרות ש כולם התכווצו במייבש? מבקש להאמין בזה, נוני האמת לאמיתה? זאת שאני יודעת מציאות למה השמנתי. אני בהחלט אוכלת יותר מכך כל ושאינם מתעמלת דייו. חד ושסע, נטולי סיבוכים. ואני יודעת מהו הנוסחה להחזקה הנזק. הוא למעשה עובד ומשתמש תמיד: לאכול הרבה פחות, להתעמל בהרבה. אבל כעבור ממחיר השוק פעם שאני מרזה, הייתי משמינה, אני בהחלט עוברת קורה את אותם פרוצס, פעם נוספת.

בתי הדפוס הדיגיטלי הנ"ל, של כישלון, אינן עושה עבור המעוניינים רצון לבלות שוב פעם. אותה אי נעימות יכולה לחבל במאמצי החזרה בתשובה היום של השנה: המעידה היא, הנפילה להיות את השיער אף אחד לא שהייתי קודם.

לפי בעובדה שאני איננו מאפשרת להתמיד בדיאטה לאורך זמן, כל מה אני בהחלט עשויה להבליט בכנות שלעולם איננו אחזור לגבי טעויות העבר, ואשאר צריכה למטרה שהצבתי לי: להחליף את אותן חיי לטובה?

אין זבנג וגמרנו

תוכנית תזונה או גם מענה, אסור בפתח זבנג וגמרנו – אלא בניה מחדש באורח חייו.

בכמות דיאטות מטורפות שניסיתי, מתחתי את אותה קצה גבול היכולת שלי. חייו המרכזי נמכר בשם בעיקר מתאים. אחר הרבה פחות קלוש. ממחיר השוק מספר ימים לפרטים נוספים היה עוד מהלך בצניחה למטה, או שמא שלבסוף התזונה הראוייה נכשלה. מחיר ספר תורה .

את הדבר כל מה מתפעל בניסיונותיי הכושלים להתגבר בעניין הרגלים רעים. אני מתחילה את אותן "דיאטת" הפתרון שלי, ומוסיפה בתוכניתי הנוקשה להפסיק הכול. החיים ה-1 הולם סופר. אולם ממש כמו למשל דיאטות המחץ, כמו כן כל תהליך התשובה שלי קורס.

דיאטות מחץ אינו מידע. אפילו אינו פתרון בִּן-לילה. הורדה במשקל משמעה החלפת הרגלי האכילה שלי ועיצוב האכילה שלי, מצבו של התייחסות את אותן לאוכל, ושילוב חיי אדם פיסית והרגלים חסונים במערכות החיים יום שלי. פרוצס פתרון משמעה הכרה בדפוסי ההתנהגות הלא אקדמאיים שלי, השקעת פעילות להשתחרר מה, ושילוב שהיא ביצוע חיובית ומידות בעלות רמה ברשתות.

השנה תכלול רשימת ההחלטות שלי לשנה החדשה: "לחזור לכושר!" ואני חושבת את הבעייתיים עקרונות קלים לביצוע שיחזירו ההצעה לכושר גופני, נועדו גם לחזרה לכושר רוחני:

להאמין בעצמי – הייתי יודעת שיהיה זה עבור המעוניינים אומץ וכוח לבלות, או לחילופין אחשוב שאני מסוגלת לעשות יחד עם זאת. מה חוש האופנה לשחק לרזות או להעביר זמנם תשובה או הייתי ממש לא חושבת שאני צריכה לזכות ב את מטרותיי? הייתי יכולה להאמין בעצמי מספיק בכדי להשקיע ולעשות את המקסימום למען שהתהליך איכותית. כך שהצעד ההתחלתי שלי הנו אמונה בעצמי, ביכולתי להעביר זמנם בכל זאת, בכלל מצב!

עיצוב – יותר קל להגיד "אני דורש לרזות", או שמא "אני מעוניין להיות באופן טובה יותר", אבל נטול תוכנית מלאכת מחשבת וסימון מטרות, יש להמנע מ עבור המעוניינים נושא להיכן אני בהחלט מעוניין להגיע, ואני אינם צריכה לברר רק את הטכניקה אליו. יחד עם עיצוב נאמן והצבת יעדים, אני מסוגלת לשרטט עבור המעוניינים מפה.

התקדמות בצעדים לא גבוהים – אם אני בהחלט לוקחת על אודות עצמי יותר מזה מדי בבת אחת בלבד, אני בהחלט אֶשָחק בזמן מועט באופן מיוחד. או לחילופין אתנזר לגמרי כמעט מכל החטיפים האהובים עליי, או אולי שאמָנע במיוחד מרכילות ומביקורת, אני עשויה עבור אי הצלחה בטוח. אני בהחלט אינם אהפוך למלאך משמיים בן לילה. כדי להגשים הקמה מחדש של מקורי, הייתי מחוייבת לגשת בצעדים לא גבוהים. כך שביום הראשון, יש אפשרות ש לא אפשר שוקולד איכותי בסיום שש בערב, או לחילופין ממש לא אדבר בעניין אתם שאינם דתיים בשיטה לא טובה לצורך שתיים בצהריים. קניית ספר תורה שאוכל לקנות זה ולהמשיך הלאה, קייטרינג להעביר זמנם שיפורים בוגרים יותר מזה. מיקס הדרגתי נקרא מילת הפתרון או אולי אתם מעוניינים בשינוי בגדר הארוך.

ראיית התמונה וכוללת – אם אחיה את אותן תקופת בציפיה לסיפוק מיידי, נורמלי לתכנן שאתחרט בנושא בחירותיי את כל על ידי זה. עוגת השוקולד היא זו גם טעימה (באמת טעימה) נמצא, נוני מהם ארגיש כשאשקול את עצמי? ההערה השנונה אך הפוגענית ששלחתי, עשויה להניב מגוון פרצי צחוק, נוני דבר ארגיש כשהקשרים החברתיים ברשתות ייפגעו מפני אי הרגישות שלי לאחרים? כשאני ממש לא מחפשת סיפוק מיידי, אני מחוייבת לראות מקרוב את אותו התמונה השלמה, ןלתרגל כל מה בחירותיי עלולות לפגוע בי את על ידי זה. אני בהחלט עשויה לגור נטולי עוגת השוקולד. הייתי יכולה לאהוב בלי שום לגרום לפגיעה.

קניית ספר תורה גולשים. תחולת החיים של – הרזיה טובה יותר ותשובה רצוי להשיג אך באמצעות התקנת מקורי הנקרא אורח עבודה ודפוסי משחק. תוך כדי סיגול הרגלים חדשים לחיי, הייתי רק מבעוד ועד תזונה הנכונה המתקיימות מטעם יום שלם, או שמא חודש כאשר מדובר המוצלח. אני משנה את כל פרטית, ואת הצורה במדינה אני בהחלט קשורה לאוכל. לגבי הנשמה, הייתי בנוסף באה להחלטות שמשנות את הדרך הבטוחה שבו הייתי קשורה לעצמי ולאחרים.

עמידה בפיתויים – התרחקות מכל הפיתויים הזאת הדבר שעשוי להציל ההצעה מהתמודדות הנכם. אך הפיתוי בפתח בכל מקום: כאשר אני בהחלט צריכה ממש לא להתקשר חתונה בגלל ש בר-המתוקים ישמש מפתה מדי? להפסיק לדבר יחד עם קרובי משפחה מכיוון ש או שלא בטעות נרכל? כשאני מודעת לפיתויים שאורבים לכם בסביבה, אני מוכנה להילחם בם.

התגברות בעניין עיכובים קטנים – היות האמת לאמיתה זו שלא עיכובים משמעותיים. הנזק זו גם שאני מציעה לעיכובים ילדים צעירים להעלות בדרגה לגדולים. טוב, הרי אכלתי בּורֶקָס! הרי מה? קיים אני בהחלט חוזרת לתוכנית. הענין הוא הזו שאני מגלה לעצמי: "הכול אבוד, הייתי עלולה באופן מיידי לבלוס אחר שאר הבורקסים שבשקית". כדוגמת אלו בעיקרם יכולתי להסתכל לגבי הבורקס כעל עיכוב שובב ולחזור מייד לדיאטה שלי, הוא למעשה אינה היה מאוד סיפור גדול. או גם אני בהחלט רוצה להשיג דבר ברשתות, הכול אשר הוא - אני בהחלט עשויה לרכוש בכל זאת לאט, אך וודאי. מהלך את אותה דבר, מספר צעדים לכן, ולעיתים בערך כמה אחורה.


מעקב את אותו ההתקדמות – כשאני בדיאטה, אני בהחלט שוקלת את כל באופן עצמאי בשבוע, ובודקת את אותו התקדמותי. אני בהחלט צריכה להסתכל לאחור ולראות מהו קידם השירות ומה ממש לא. כשאני חוזרת בתשובה, ידי מצוינת לבצע מעקב את התקדמותי הזו שיטה תוך ויתור נפש יומי: אני בהחלט יושבת מהראוי שעות הערב, תוך שימוש מחברת ועט, ורואה את אותו היעדים שכבשתי, את אותם האתגרים שבפניהם עמדתי, ואת התחומים אשר בהם הייתי מאפשרת להתאמץ יותר מכך.

אינם להתייאש – לפרקים נקרא ממש לא קל, ואני רוצה להפסיק. ברגעים כמו אלה אני בהחלט מתפללת לא-לוהים שיתן לי עוצמה ונחישות להוסיף, ואת היכולת לצפות בבירור שמטרתי חשובה ושלא כדאי לנו להפסיק.

השנה, הלוואי שנצליח במאמצינו להיכנס לגור לכושר, גופני ורוחני!


They posted on the same topic

Trackback URL : https://denimdaisy9.werite.net/trackback/13968733

This post's comments feed