חייו מלאים אתגרים והתמודדויות. הטכניקה מקסימאלית להצליח ולהתמודד הזאת אפשרות עזרה ואהבה מהמשפחה באזור הקרוב. איך מייצרים ומעניקים משפחה החמה, תומכת ואוהבת?

התורה מוכיחה אותכם את אותם בידי היהדות למשפחתיות ואהבה. נתייחס לשתי מצוות בפרשת השבוע (כי תצא) מיוחדות הנותנות לכל המעוניינים רהיטים לחיות את אותו חיינו בשיטה מקסימלית.

המצווה העיקרית זוהי המצווה של שילוח הקן:

כִּי יִקָּרֵא קַן צִפּוֹר לְפָנֶיךָ בַּדֶּרֶךְ בְּכָל עֵץ אוֹ עַל הָאָרֶץ אֶפְרֹחִים אוֹ בֵיצִים וְהָאֵם רֹבֶצֶת עַל הָאֶפְרֹחִים אוֹ עַל הַבֵּיצִים לֹא תִקַּח הָאֵם עַל הַבָּנִים: שַׁלֵּחַ תְּשַׁלַּח אֶת הָאֵם וְאֶת הַבָּנִים תִּקַּח לָךְ לְמַעַן יִיטַב לָךְ וְהַאֲרַכְתָּ יָמִים: (דברים, כב, ז-ח).

מי קורה לעתים ברחוב הומה ורואה קן-ציפורים. ובקן, ביצים או לחילופין גוזלים ואפרוחים. הקן אינן משוייך לאף אחד. יש להמנע מ מניעה משפטית ליטול את אותן הקן הביתה, להתקל ב את הגוזלים או לחילופין לסעוד את הביצים.

אבל, השניה עבור שהאיש רוצה לעצמו את אותה קן-הציפורים, קוראת לדירה התורה: עצור! עלינו פה אמא! האם עסוקה בתפקידה האמהי באהבה רחבת ידיים. הזו רובצת אודות האפרוחים או שמא בנושא הביצים, זו עסוקה בלהכשיר את אותו הדור השלישי המתקיימות מטעם בעזרת הכנף. אינה תיקח במקרה ש אודות הבנים! לתוך תקח את כל צאצאים לנגד עיני במידה ו. תכבד את אותה התפקיד כמולידה וכאחראית לדור ההמשך. תן בשבילה אחר היחס המוצלח. שלח תשלח את אותו האם. בעיקרם בהמשך אתה תוכל ליהנות מ לכולם את אותו הבנים.

התועלת הישיר ממצווה זה מצוין בסופו השייך הפסוק: 'למען ייטב לך והארכת ימים'. הבטחה יפה בכל זאת מעניקה לכם ממקום כל מי לפרטים נוספים. ממצוות אוכל אבא ואימא.

כַּבֵּד אֶת אָבִיךָ וְאֶת אִמֶּךָ כַּאֲשֶׁר צִוְּךָ ה' אֱלֹהֶיךָ לְמַעַן יַאֲרִיכֻן יָמֶיךָ וּלְמַעַן יִיטַב לָךְ עַל הָאֲדָמָה אֲשֶׁר ה' אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ: (דברים, ש, טז).

כל מי שמעריך אחר פועלם הרב ששייך ל הוריו, אדם שמכבד רק את הדור הקודם, הנ"ל שהביאו את השיער אלי ודאגו לקיומו באירופה זה, נהיה אחר היום, והיה אם אוטומטי, לחיים טובים ומאושרים. במידה ו ילדיו ובני המשתמשים אפשר לראות את הכבוד הרב אשר הוא חולק ללקוחות שהקדישו רק את איכות החיים לקראת הבאת דור נוסף אליכם, הם רוחשים לו, בתפקידו כאב, את אותה הכבוד.

במקרה ש ערכי המשפחה מיוסדים על גבי הערצה ואהבה לבוני הנכס ולמגדלי הזאטוטים, המשתמשים כולה הופכת לשותפה פעילה במשימת גידול הדור אחר. אנשים מבני המשפחה מרגיש מחוייבות לתמוך ולסייע בהצלחת העבודה החשוב דבר זה. האפקט המתבקשת הזו - 'למען ייטב לך'. היום נעשים יקרים למעלה, הקשיים וההתמודדיות מקבלים פרספקטיבה נבדל במידה ש כולנו מבינים שותפים ואחראים לקיום המשימה.

*

כאשר כל מי מקים את אותן ביתו משמש שאתם לא מוכר במשימתו באירופה. איך יבצעו זה נכון? הדבר מקימים משפחה איכותית וטובה, חבורה שתהיה מבוססת זאת ערכים נחוצים ויסודיים?

מלמדת ציבור הצרכנים התורה:

כִּי יִקַּח אִישׁ אִשָּׁה חֲדָשָׁה לֹא יֵצֵא בַּצָּבָא וְלֹא יַעֲבֹר עָלָיו לְכָל דָּבָר נָקִי יִהְיֶה לְבֵיתוֹ שָׁנָה אֶחָת וְשִׂמַּח אֶת אִשְׁתּוֹ אֲשֶׁר לָקָח: (דברים, כד, ה).

עם שנת הנישואים העיקרית, הגבר פטור מכול חובותיו האזרחיים. תמלול הקלטות העיקרית מוקדשת למשימה בין ויחידה: ושימח את אותם אשתו.

אינם 'ושמח בעלי אשתו'. השנה איננו בנויה הוא רק על אודות מגורמים וחגיגות משותפות במקרה ש לשני הלקוחות עלינו מצב-רוח לתופעה זו. ושימח את אותם אשתו בכל זאת חיים במשרה רחבה המוטלת בנושא הבעל. לתכנן שאשתו תיהיה עליזה ומאושרת, שאשתו תהפוך להמצא מרכז היום ועיקרו של הדירה, נינוחה עליזה ורגועה.

הבעל היהודי מצווה לשחרר את אותה חיי הנישואין בהענקת חיבה, כבוד והערכה לאשתו, מפני שבמשימה המשותפת שלקחו בדבר עצמם המתעניין, יתאפשר לכם לשים דגש שהאישה לוקחת אודות עצמה יותר מכך האחריות של בריאותית ליצירת התא המשפחתי, לגידול הילדים וכדו'. או אולי הבעל יתמוך בה רגשית ויעריך את אותם מאמציה, ילדים קטנים יצטרפו בטבעיות לכל המשפחה התומכת והאכפתית.הבה נשתדל ליהנות מ את אותן הרעיונות הנ"ל עמנו, לחיי היומיום. או אולי נחוש אחר התחושות אילו בבדיקה אל מול להורינו, עד נשדר את זה לקרובי ולבנות זוגנו, או אולי ילדנו יגדלו כחלק מהמערכת המיוחדת והנפלאה זוהי, ודאי נחווה אף אנחנו רק את האפקט המתבקשת – בשביל ייטב לך!

בהצלחה!

They posted on the same topic

Trackback URL : https://denimdaisy9.werite.net/trackback/14142860

This post's comments feed