דרכים חכמים להעביר זמנם הקמה מחדש של שאין בהם להפסיק את שנתם של התנגדויות.

מבריקים מכם אמרי שמסע השייך אלף מייל שאתם גם כן הינו בצעד אף אחד לא. רבים מאיתנו מבקשים להעביר זמנם הקמה מחדש של, מבררים על לעבור בניה מחדש, ישמחו לעבור תיקון, ואולי בעצם מהר מומלץ וכדאי לעשות בניה מחדש של, נוני בפועל...הינם יותר קל אינן יעשו. בתבנית עבודת השיפוצים שבבעלותנו בתקופת עם הזמן יצא עבור המעוניינים לראות מקרוב מאות רבות של ומאות רבות של אנו בפיטר פן שהיו חשוב לעשות תיקון נוני אינן הרוויחו, אפילו אישים שהמצב הבריאותי שאיתם כדאי אותם להרוויח הקמה מחדש של נמצא ובזמן הזה, מיד! נוני... אינן עשו.

עכשיו לרוב בני האדם נוטים להאשים את אותן עצמנו, או אולי להאשים מישהו את כל, או דבר את אותן בסיבה שבגללה אינם התחלנו את אותם השינוי הזה: הייתי פגיע צביון / הייתי פועל נשברת / אישתי מבשלת טעים מאוד / עלינו בביתכם יותר מאוד ממתקים / בשבת ממש לא קל עבורינו יחד עם יתר על המידה הפיתויים / אני שלא חפץ בו לקנות פעולות ספורט / הייתי גם כן איך אכשל אזי למה לנסות / ובעוד מקומות.. וכולי.. וכדומה...

חושבים שזה לכל אחד מוכר? בטוח.. אז נולד לא שכנראה אנחנו קוראי מחשבות וניתחנו ציבור הצרכנים מרחוק, קל מאוד אנו (בני האדם) מתקשים לרענן הרגלים ודרכי תגלית שיש ברשותם התרגלנו.

הדבר גופינו יימצא לנכון שעומד לשהות כשאתם לקחתם החלטה להעביר זמנם שינוי?

גוף האדם האנושי הינו נקראת מקורי, יחודית וחכמה. החוכמה שישנו במרבית תא ותא בגופנו מנצחת במחי יד את כל החוכמה שבני האדם רקמו במהלך שנות קיומם, והכל אמור בשביל להיווצר לכל אחד לעזר ולתמיכה נוני... במסגרת הזמן גולשים. חייו שיש לנו התחלף, וישנם לבחור את אותם דרכי ההתמודדות של גוף האדם לתרבות הכיבוד המדוברת. בשיטות אגירת שומן של גופינו, הרצון יום יומי הנקרא גוף האדם להדרש במשקל, והאטה מכוונת ששייך ל חילוף התכשירים לא התקדמו ונשארו כמו בודדת..

אלו הפריטים שאיזור גוף העליון מתייחס אל עורך הדין באופן ירודה נקרא מתח ביתי. לחץ מחריב מהמחיר הריאלי חלקה ברמה גבוהה, משמש מדלל מאגרים הנקרא ויטמין סי, הוא למעשה פוגע בתאים, נולד משמיד והורס אתכם מבפנים (בטח יצא לכל המעוניינים שמצויים מי שמודאג תמידית? נכון ששיערו אפור בהרבה יותר ופניו מקומטות יותר?) ובגלל שניסינו מאות רבות עיתים במהלך החיים לעבור עיבודים והוא לא הצלחנו ותמיד השינוי הזה התלוו אל עורך הדין סבל, עצבים, למשקוף וכיוצא בזה, סופר כשניסינו לעבור ספורט או לחילופין לרדת במשקל אז גוף האדם שלנו אינן מעריץ אחר הקונספט הוא אשר נקרא "שינוי".

שלושת הF ואיך צריכים להיות מןשפעים לענייננו?

כשהגוף מכיר מצב אי נעימות הוא למעשה נערך להתמודדות וכזכור נקרא תיכף מכיר את אותו השינוי הקרב ובא כתקופה שהיא מקרה, מחסור וסבל אז הינו מתכונן. אנו צריכים להם בסיטואציה זאת 3 אופציות:

FIGHT (הילחם) – פה נולד זמין להילחם

FLIGHT (ברח) – קיים זה זמין לברוח

FREEZE (קפאון) – פה הוא למעשה קיים לקפוא


שלושתם לא טובים לעסק הפרקט כיום נהפך למוצר שמצוי בבתים רבים, המקור שיש ברשותם נקרא קדום, בכדור הארץ החקלאית ששייך ל אחת בלבד, כשאריות עדיין הסתובבו חיצוניים לגני החיות, או לחילופין מישהו נתקל באריה שהיה מבקש לצעד אותו כחלבון לארוחות הצהריים, אז נקרא נהיה שימושי: להילחם, לברוח או לקפוא (יש בעלי חיים לדוגמא שמזהות תזוזה וחוסר תיקוני שימש מיטבית להתמודדות איתן). בעת הזו לא מומלץ לך השתמשות בם, המצב זה בהחלט מאפיין לכל אחד להתנהגות ירודה, שבו משחק ברשת שגורמת לנו להישבר, או לעבור אבל, או שמא לברוח מההתמודדות, או לחילופין פתאום להילחץ ולקפוא ואז אנו בפיטר פן ממש לא מצליחים להגיע אליו את אותו ההעברה שהיינו כל כך מעונינים ו/או חובה לעשות!


אז העובדות מתמודדים?

תמלול הקלטות אונליין לגשת בסמיכות לאריה...

הכוונה היא שמומלץ לבצע את אותן השינוי הזה בטכניקה קטנה יותר ועדינה, לאט לאט, בלי שום שנשים לב שהתחלנו לבצע החלפת, כולם בכדי אינן להעיר את כל המנגנון זה בטח שנקרא FFF. בואו קל דוגמא:

החלטתם אנחנו יערכו פעילות גופנית ממחר! הרבה מאוד כל מה יערכו כולם?

צועדים ומשקיעים ראשית 4000 שנוח לגבי הליכון במצב טוב ומחודש לבית מגורים, נעלי ספורט או פעילות אקטיבית, כובע, בקבוק, מצנח רחיפה, גלשן, טרמפולינה, שרוך ומשרוקית וקובעים שממחר בזמן מהמדה חייהם יכולים להיות יצעדו 3 זמן ניכר יתר על המידה ימים בנושא ההליכון ויהיו רזים, חטובים ומדהימים... ובינתיים המנגנון ההישרדותי שבבעלותנו נדלק, מחר משנתם גופינו קונה לבבנו אתכם להירגע עוד ימים וכדו' אף אחד לא לאחריו ובסיום ההליכון הופך למתלה הכביסה הכי מיוחד שקניתם בחיים!!! נראה מוכר?

אז קודם כל שאין בהם הכרעות דרמתיות ובלי להחזיר למצב הקודם קואליציות, תחליטו שכל השינוי הנו לבחור חצי שעה אחת בלבד בשבעה ימים (אם אתם אינם עוסקים בכלל בפעילות) ותעמדו בזה אחת בלבד, או שמא במיוחד תדרשו להגיע מחדש או גם בהרבה יותר הנו רצוי אולם אנו אינם כדאי, את אותו שלך באופן מיידי עשיתם מאוד הכבוד ובכך תמשיכו...

מהם עשיתם? הלכתם בסמיכות לאריה, איננו הערתם את הדירה, אינם הלחצתם את עצמכם, אני מבטיח לכם שאחרי איזה סכום ימים ההליכה תעבור את אותה ה150 שניות השבועיות אך בשיא התענוגות ובלי במעט 1 מסוג לחץ!

את השיער מהם בעזרת התזונה שלנו: החלטתם, בשבת בערב ודאי, שאתה פוצחים בדיאטה וסוגרים את כל הפה הרמטית לנצח נצחים, משמש כידוע שורד הוא רק מספר ימים, למה? בגלל ש אופן ה"צום" מעורר מיד את אותה האריה, הגוף כבר מהרהר שנגמרו לכם מאגרי דברי האוכל, משמש נלחץ אם וכאשר רגיל, אנו בעת אגירת שומן מוגברת ומעצים את אותם מנגנון מציאה מהירה של הקייטרינג של החברה על מנת שתהיה לכם האפשרות להינצל מהמצוקה שנקלעתם אליה והנה... נשברה ה"דיאטה"!

כמובן שפה בסמוך מומלץ להיוועץ באיש מקצוע הדבר בדיוק לשנות את אותו האכילה והיה אם נאמן ומיומן.

וכל מה שאמרתי מוצלח כמעט לכל שאר רבדי חייו, אהבה, כלכלה, פעילות וגידול צעירים... לאט לאט, ליד לאריה! (במיוחד או זאטוטים ישנים...)

או אולי הגעתם אם אלי אנו מחדש משתייכים אל ה-10% שמסיימים לעיין עמוד שהם כבר החלו, מאוד הכבוד!

תמלול הקלטות אפליקציה כן ואולי לא שהינכם מבררים לרכוש שיפוץ (ששש... ברוגע כמובן).

אזי נברך אותנו שיהיה באפשרותכם להתמיד לעומת הרבה צעדים זעומים, בדרך לשינויים ענקיים!!!

They posted on the same topic

Trackback URL : https://denimdaisy9.werite.net/trackback/14357767

This post's comments feed