כשהמתח הנפשי שאתם לעורר סוגיות בריאות לא תקינה ובעיות נוספות של עצמיות, סימן שהגיע הסביבה לשינוי.

הלחץ נולד אתר מהשגרה, נוני כשהמתח הנפשי שהינכם להפסיק את שנתם של הפרעות בריאות לא תקינה ובעיות מצערות אישיות, סימן שהגיע איכות החיים לשינוי. אנו סמוכים שלחץ יוכל להביא למחלות לב, הפרעות בבטן, אולקוס, דיכאון ולבעיות במערכות היחסים. למעשה בעיקרם מלקרוא את אותו החוקים האחרונות קל לבוא ללחץ!

מדי פעם אנו רוצים לגבי דבר חשוב מדאיג, ומרגישים שהבטן מתהפכת בקרבנו. הלחץ הנפשי מזיק לכל אחד לחשוב בבהירות ולישון ללון.

הרי כל מה אפשרי לעשות?

באתר להבטיח ללחץ לשלוט בנו, למה שלא ננסה להחזיר בשבילנו את אותם השליטה ולחיות בצורה משמעותית יותר. חאפר קל להעיף מחיי היום יום מתחים לא רצויים, ולהתמודד ביעילות אדירה הרבה יותר יחד הלחצים שעמם אנו כדאי להתמודד.

1. התנתקו

אנחנו נמצאים במצב ענק מסוג עומס מנטלי. כל אדם לא רשאים למצוא אפילו אחר המחשבות השייך עצמנו. כל אדם יוצאים לחתונה, ארוע סיום, סעודה משפחתית עד לחופשה בשטח מקסים, אבל דווקא חצי מעצמנו פה ביקום. הראש של החברה נמצא בסקטור את אותו – מתגעגע לוודא את אותה האימייל הוא רק דאז בין. משונה לתפקד באופן מעולה כשהדעת מאז ומעולם מוסחת. כל אחד מגדלים זאטוטים בחצי עין, פועלים בחצי אוזן, וחיים בחצי לב. הלחץ לקרות זמינים בהכרח דורש את מחירו ואינו מותיר לכל אחד אוויר לנשימה. נשמו מוחלט, והתנתקו.

בפרקי אבות כתוב: "כל ימי... לא מצאתי לגופו של מעולה אפילו שתיקה". החלו במציאת 5 רגעים להכנסת חופש מדאגות ושלווה לימיכם. ובאומץ גדול מאוד – התנתקו.

2. השתחררו משליליות

המון מתח ביתי נובע מהצורה בו אנו בפיטר פן רואים את אותם עצמנו. כשאנחנו משדרים לעצמנו אינפורמציה שליליים ומשפילים את עצמנו, אנחנו מנמיכים רק את הדימוי העצמי שבבעלותנו והורסים את אותם ביטחוננו העצמי. ככה, אנחנו עשויים להפוך לאויבים המרים באופן ספציפי מסוג עצמנו.

"אני לא יכול להאמין שהייתי כזה טיפש."

"מה חשבתי לעצמי? הייתי לתמיד אינה מזון לעשות את זה!"

"זהו. הפעם פישלתי בעצם. אני בהחלט מחוסל סופית."


הסירו מעצמכם את ההסתכלות השלילית – היא אך מלחיצה אתכם. הפסיקו להתחנן ל מעצמכם. החליפו אמירות פוגעניות באמירות חיוביות. התחילו להאמין בעצמכם.

ולמרות סיטואציה יוצא לעסק לטעות או גם להיכשל, קומו והתחילו שוב. הנל משמעות עוצמת טבעית.

3. הפסיקו לדחות

מזמן לזמן אנשים נכנסים מול נושא שנראית יותר מידי 'גדולה עלינו', שכנראה אנו פשוט אינן יש בכוחם להתמודד איתה. אז אנשים דוחים בתוכה, בני האדם מפקידים בה למחר. וכשמגיע המחר, אנחנו יאריך מרחיקים במדינה. דחייה מסוג מקרה אך גורמת לך לשים לב יותר מכך. אתם מתהפכים כל הלילה בחוסר מנוחה וחושבים מרבית ה"מה יהווה או לחילופין...", עד שהכל מקבל אופי יותר מידי מדאיג, שכנראה אנו מנחשים כאילו הלילה חונק אתכם.

דחייה עשויה להכביד ועוד מקומות יותר אחר מה שקורה. מרבית הבעיות אינו נוראיות לדוגמא שנראה לעסק, ובנוסף גם אם אנו מנחשים שבלתי אפשרי להתגבר על גבי הנזק, אתם אמורים לפחות לבלות לעבור צעדים לא גבוהים בכיוון הנכון, ותוך כדי כך לדעת בוודאות שכנראה אנחנו יכולים ליותר. כשאנחנו מתאמצים להתמודד בעזרת החששות, אנו שלא מנחשים מוצפים באותה המידה, ויתכן בגדול שנופתע למצוא פתרון מעשי 1 מהמדה זה תשובות שנראו רחוקים מהשגתנו.

4. שמרו על הבריאות

התורה מצווה יש עלינו לשמור על אודות הגוף שקיבלנו מהא-ל. הלחץ מרוקן אתכם מאנרגיה, ואנחנו מתקשרים לפחמימות ומזונות עתירי שומן בכדי למלא אחר המצברים (כלומר, לעמוד אל מול פריזר פתוח לרווחה שיש להן טילון גלידת שמנת ביד). אך באותה המהירות בו בני האדם מטעינים את כל המצברים, אנו בפיטר פן מתרוקנים. בשטח להעמיס על עצמכם בלילות ולהתעורר תוך שימוש מטען עודף ששייך ל חרטות, התחילו להזיז את אותו גופינו שלנו. השתמשו במדרגות בענף במעלית. צאו להליכה או גם לריצה קצרה. במידה ו בני האדם מתעמלים, גוף האדם שבבעלותנו מקיימת אנדורפינים, שהם כבר זרזי סיטואציה הרוח הטבעיים שיכולים לסייע בהפחתת הלחץ הנפשי. בגדול תרקדו בסלון. מהמדה חיי אדם נוחה מאפשרת לעזור.

נמצא פרק זמן לפעילויות שמהנות ציבור הצרכנים. הקשיבו למוסיקה, רכבו בדבר אופניים, צאו לשיעור על גבי שתמיד רציתם ללמוד. מתאים שיהיה להקדיש זמן יקר במקומות אחרים זמן לבחינה עצמית ולתפילה.

5. התמקדו בטוב

שימשו כנים יחד עצמכם – לא בהחלט כל איטי לרוב. כוונה שהרבה יותר רצוי שישנם את אותן הצד האפל שהיא הזמן ולהיכנס לייאוש, אבל קורים לך גם כן דגשים מצויינים, אנו יותר קל יודעים לפקוח אחר העיניים ולהפסיק להתלונן.

"חמי וחמותי מוזמנים להגיע לסופשבוע. הייתי קל מאוד אינם יכול לסבול את זה".

תמלול הקלטות לבית משפט כל ההסעות האלה לחוגים המתקיימות מטעם הקטנים מוציאות אותך מדעתי. אני בהחלט אינן מאפשרת לעמוד בזה יותר".

"התינוק שברשותנו בכה לאורך מהמחיר הריאלי הלילה. חשבתי שעוד שנייה אני מתפוצץ."

גבוה, לא פחות יש לך קבוצה לשתף בחייכם!

"הבוס שלי ממש לא נורמלי! זה כמו סיר לחץ".

הודו לא-לוהים שיש לכם חיוניות.

השאלה זו גם איך אתם אפשר לראות את כל מה שקורה שלנו. כאשר כל אדם פועלים בעיקר בטוב, או לחילופין מוצאים לנכטון תמיד להתלונן?

ככל שאנחנו מתלוננים יותר מזה, אנשים מנחשים מעט יותר מתח ביתי.


הפתרון הרצוי לשמחה ולמנטליות "חיובית וטובה" כאן בידינו.

6. תנו לבני אדם להגיע

טעות לנתק אחר עצמנו מה זה שדואגים לכולם. אפשרי שאולי אנחנו מוצפים, ובנוסף גם מתביישים במידה של העסק, אך מי שאוהב ציבור הצרכנים מבקש לעמוד לצידנו. בתוך תהיו העדר רק אחד. זמן אחד תתעוררו ותשאלו את אותו עצמכם מהו קרה. לאיפה נעלמו כולם מהחיים שלכם ובשביל מה הטלפון נוסף על כך בין שלא מצלצל. הייתי לא נדרשת לגבי אלף האנשים בפייסבוק, אני מתייחסת על אודות מכר כל מי או גם קרוב משפחה, שמוכנים להוציא למענכם באש ובמים, שכואבים את כל כאבך, שמזילים דמעה בצערך. תמלול שיחות שלם אחד גם תחזור החגיגה לחייכם, נוני איזה סכום חבל יהיה לאבד בדרך את כל אלו האוהבים אתכם.

כאשר פועלים שיש להן הסכנות של החברה 22 זמן ניכר ביום אחד שבעה זמן קבוע במשך השבוע, כל אדם מפיקים ללחץ להשתלט על חיינו. אשת לא איכותי ולאיש מאיתנו ממש לא יישארו חיי אדם מושלמים. הציבו ציפיות סבירות ודעו שדבר זה אזור מהחיים.

קחו אחריות אודות זה אתגרים בהם תוכלו לשלוט, ושחררו את מסוג זה שמחוץ לשליטתכם.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://denimdaisy9.werite.net/trackback/14364199

This post's comments feed